Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Abeba

Połączenie niemieckiej solidności z polską wizją i doświadczeniem w tworzeniu niezawodnego obuwia

ABEBA to uznana firma z niemieckim rodowodem, która została powołana do życia ponad 30 lat temu. W 2007 roku stała się częścią cenionej marki PROTEKTOR, co pozwoliło rozszerzyć portfolio całej grupy, a także jeszcze bardziej udoskonalić oferowane produkty.

Wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo i higiena

Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne technologie, a także ultralekkie i niezwykle odporne na zabrudzenia materiały. Za powstanie każdej linii odpowiada doświadczony sztab ludzi, w tym: projektanci, technolodzy, konstruktorzy oraz wielu innych specjalistów. Natomiast najwyższą możliwą jakość potwierdzają liczne testy oraz badania - przeprowadzane na wielu etapach produkcji. To dzięki tym cechom buty ABEBA cieszą się ogromną popularnością zwłaszcza pośród wysokiej klasy specjalistów.

486 570 szt. rocznej produkcji, która trafia do około 1760 firm z całego świata 

Zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce oraz Mołdawii. Z kolei główną siedzibą, a zarazem centrum dystrybucyjnym spółki niezmiennie pozostaje St. Ingbert. Właśnie to miejsce jest bramą, która otwiera naszą firmę na cały świat i pozwala dostarczać niezawodne i trwałe obuwie – do kilkudziesięciu miejsc na Ziemi.

Niemiecka myśl i jakość, które doceniają odbiorcy z całego świata

Choć na początku naszymi głównymi klientami były firmy z Polski oraz Europy Wschodniej, obecnie produkty ABEBY można spotkać praktycznie w każdym zakątku świata. W Europie, Ameryce, Azji i nie tylko.  

Niemiecka myśl i jakość

Skąd pochodzi nazwa ABEBA?

To słowo oznacza po prostu „kwiat” i zostało zaczerpnięte bezpośrednio od nazwy stolicy Etiopii „ADDIS ABEBA”, tłumaczonej jako “nowy kwiat”. Jednak sama nazwa ma zdecydowanie więcej ukrytych znaczeń.

  • Pierwsza litera A symbolizuje dawny zakład produkcyjny - zlokalizowany we włoskim mieście Arzergrande.
  • BE oznacza z kolei Bender, czyli miasto położone na zachodnim brzegu Dniestru, w którym również mieścił się jeden z zakładów produkcyjnych tej firmy.
  • BA to Barletta, czyli miasto portowe we włoskiej prowincji Barletta-Andria-Trani w Apulii - również związane z produkcją ABEBA.

Nazwa brzmi tak samo - czytana zarówno od przodu, jak i od tyłu, co z kolei nadaje jej dodatkowego charakteru.

Kupuj Teraz

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 24 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-12
Realizacja zamówienia przebiegła sprawnie. Polecam
2023-12-08
Super, zgodnie z opisem i terminami
pixel