Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Test

SHOCK ABSORBER to technologia zastosowana w konstrukcji podeszwy obuwia specjalistycznego, której zadaniem jest maksymalnie odciążyć stawy podczas poruszania się. System zlokalizowany jest w podeszwie w postaci kontrastowych wstawek. SHOCK ABSORBER rozprasza ogromne ilości energii kinetycznej, która oddziałuje na ciało z każdym krokiem. Poza znacznym wzrostem walorów ergonomicznych obuwia, technologia SHOCK ABSORBER pozwala zapobiegać wadom postawy i urazom.

Zastosowana w projekcie podeszwy technologia SELF CLEAN to system kanalików w bieżniku samoczynnie na bieżąco odprowadzających wodę. Pozwala to zachować odpowiednią przyczepność do podłoża i stabilność nawet na mokrej powierzchni. SELF CLEAN zapewnia dodatkowe wsparcie nawet podczas intensywnego przemieszczania się pomiędzy mokrym i suchym podłożem.

PRT FLEX – technologia zapewniająca wygodę i komfort użytkowania. Wysoką elastyczność obuwia uzyskujemy dzięki podniesieniu nosków i tyłu bieżnika, co pozwala podeszwie dopasowywać się do anatomicznych ruchów stopy podczas chodzenia, schylania się, klękania i pracy w różnych pozycjach ciała. Dzięki PRT FLEX znacznie ułatwione staje się poruszanie się po zróżnicowanej powierzchni poprzez elastyczność podeszwy i jej możliwości przystosowywania się do naturalnych zmian ułożenia stopy w bucie.

Specjalna konstrukcja cholewki to zastosowanie technologii PRO-TENDON, mającej na celu wzmocnione zabezpieczenie ścięgna Achillesa, która znacząco wpływa na poprawę odporności na urazy mechaniczne. Dodatkowo konstrukcja ta stabilizuje staw skokowy, co ogranicza możliwość jego skręcenia.

ANA-TECH to technologia, której tajemnicą jest starannie zaprojektowany kształt podeszwy. Poszerzona powierzchnia pięty pozwala zminimalizować ryzyko wystąpienia skręcenia kostki, dzięki większej niż w standardowym obuwiu, płaszczyźnie przylegającej do podłogi.

UV PROTECTION to technologia zastosowana na całej długości obuwia, chroniąca przed oddziaływaniem promieni UV na materiały, z których jest wykonane. Pozwala to przedłużyć trwałość i czas użytkowania obuwia i ułatwia utrzymanie skóry obuwniczej w dobrej kondycji. Technologia wpływa również na zachowanie optymalnej temperatury wewnątrz obuwia w słoneczne dni.

Technologia COLD PROTECTION zapewnia izolację stopy użytkownika od bardzo niskich temperatur.Gwarantuje komfort termiczny podczas pracy w chłodniach, mroźniach oraz w zimowych warunkach atmosferycznych.

Unikalny, trwały i opracowany przez nas system ochrony cieplnej to kompozycja konstrukcyjno/technologiczno/materiałowa, która powstała przy współpracy z naszymi partnerami. W aspekcie materiałowym COLD PROTECTION zbudowany jest z elementów termoizolacyjnych cholewki (zastosowanie materiału technologicznego Thinsulate) oraz specjalnych mieszanej materiałowych w przypadku podeszwy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 22 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-28
Szybko. Dobrze zapakowane.
2023-06-27
Szybka wysyłka towaru po przeprowadzonej płatności.
pixel